Op deze pagina kunnen huurders en kandidaten van SLAK een oproep plaatsen wanneer zij een medehuurder zoeken of zelf medehuurder willen worden. De advertentie wordt minimaal een maand op deze pagina geplaatst. Als je een advertentie wil plaatsen, kun je contact opnemen via dit contactformulier o.v.v. “Vraag en aanbod-pagina”.
Griftdijk 93, Nijmegen – een atelier delen
Op Griftdijk 93 zijn diverse ateliers beschikbaar. Heb je interesse in het huren van zo’n atelier, maar is het atelier voor jou net wat te groot of duur? Dan kun je een medehuurder zoeken om de ruimte te delen! Zowel de hoofdhuurder als medehuurder dienen ingeschreven te staan bij SLAK. Heb je interesse in het delen van een atelier aan de Griftdijk? Kijk dan in de aanbiedingenlijst welke ateliers nog beschikbaar zijn, vul een reactieformulier in op de desbetreffende pagina en geef in het opmerkingenveld aan dat je de ruimte graag deelt. Dan brengen wij je mogelijk in contact met andere geïnteresseerden.
Gezocht: medehuurder(s) Scheldestraat 24, Arnhem
Schrijver Sam Janssen is op zoek naar een medehuurder voor haar atelier aan de Scheldestraat (Presikhaaf, Arnhem). Het atelier is beschikbaar op dinsdag, donderdag, vrijdag en weekenden in overleg. Voorkeur gaat uit naar een medeschrijver of andere schone werkzaamheden, maar in overleg is er veel mogelijk. Contact: samantha.janssen@hotmail.com
Gezocht: medehuurder(s) Oude Huissenseweg 4b, Arnhem
Studio Redlab is op zoek naar 1 of 2 medehuurders (fotografen of videografen) voor een atelier in Arnhem op de Oude Huissenseweg 4b.
Heb jij interesse om de ruimte te delen met Studio Redlab? Neem dan contact op per e-mail naar: rik@studioredlab.nl.
*Medehuur bij SLAK ateliers is enkel toegestaan na goedkeuring door SLAK ateliers, waarbij de aanvraag door de huurder voor medehuur wordt ingediend. De voorwaarde is dat de medehuurder ingeschreven staat bij SLAK ateliers.